wyszukiwarka
 

v

 

Promocja
Lokalizacja Margonin
Rodzaj budynku blok
Pow. całkowita [m2] 67.25 m²
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena 495000 PLN (7 360,59 PLN / m²)

Nowoczesne mieszkanie 67,25 m² – Margonin

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,25 m², położone w Margoninie w zadbanym budynku z 2021 roku.
To idealna propozycja dla osób szukających przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, w spokojnej i przyjaznej okolicy.

Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób zapewniający wygodę codziennego życia.
Przemyślany układ pomieszczeń:

  • jasny i przestronny salon z aneksem kuchennym, który stanowi serce mieszkania i miejsce spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi,
  • komfortowa sypialnia,
  • dodatkowy pokój – idealny jako pokój dziecięcy, gabinet lub druga sypialnia,
  • funkcjonalny przedpokój,
  • łazienka,
  • oddzielne WC,
  • balkon, idealny na poranną kawę lub chwilę relaksu po pracy.

Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 3,15 m², która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Mieszkanie zostało estetycznie wykończone, z dbałością o detale i funkcjonalność.

W oknach zamontowano rolety zewnętrzne.

Budynek posiada ogrzewanie gazowe, co przekłada się na niskie koszty ogrzewania i eksploatacji.

Wyposażenie mieszkania pozostające dla nowego właściciela jest do ustalenia.

Czynsz
do wspólnoty ok. 400 zł w przeliczeniu na 3 osoby (administracja, wywóz śmieci, fundusz remontowy).
Pozostałe opłaty - prąd, gaz i woda - według zużycia.

Przed blokiem dostępne miejsca parkingowe. 

To mieszkanie łączy nowoczesne budownictwo, funkcjonalny układ oraz gotowość do zamieszkania, dzięki czemu stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodzin, jak i osób szukających komfortowego miejsca do życia.