wyszukiwarka
 

v

 

Promocja
Lokalizacja Trzcianka
Rodzaj budynku blok
Pow. całkowita [m2] 60.12 m²
Piętro niski parter
Liczba pokoi 3
Cena 419000 PLN (6 969,39 PLN / m²)

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską – wyjątkowa oferta w Trzciance

To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i bliskość natury, czeka na nowych właścicieli. Idealne dla rodzin, singli, osób starszych, a także inwestorów szukających pewnej lokaty kapitału.

Lokalizacja: ul. Powstańców Wielkopolskich, Trzcianka
Powierzchnia mieszkania: 53,39 m²
Ogródek
Komórka lokatorska: 6,73 m² (poziom piwnicy)
Miejsce parkingowe: tak
Budynek z windą (z poziomu piwnicy)
Ogrzewanie gazowe

Układ mieszkania

Przemyślany rozkład pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest maksymalnie funkcjonalna. Wchodząc do środka, od razu czuć, że to miejsce stworzone do komfortowego życia.

Salon z aneksem kuchennym – 21,03 m²
Sypialnia 1 – 10,87 m²
Sypialnia 2 – 9,74 m²
Łazienka – 4,37 m²
Korytarz – 7,39 m²

Z salonu wychodzi się prosto na ogródek, który daje możliwość odpoczynku po ciężkim dniu. To idealne miejsce na poranną kawę, rodzinne spotkania czy zabawę dla dzieci.

Standard przygotowania mieszkania

Mieszkanie jest gotowe na to, byś urządził je według własnego pomysłu. Dzięki solidnemu wykończeniu i wysokiej jakości materiałom to inwestycja na lata.

  • Posadzki cementowe, przygotowane do montażu podłóg

  • Okna oraz drzwi balkonowe PCV z żaluzjami sterowanymi częściowo elektrycznie

  • Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

  • Ściany pokryte gładkimi tynkami gipsowymi