wyszukiwarka
 

v

 

Promocja
Lokalizacja Wągrowiec
Pow. całkowita [m2] 83.50 m²
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 3
Cena 399000 PLN (4 778,44 PLN / m²)

Przestronne mieszkanie z ogrodem – Wągrowiec, ul. Rogozińska

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji – przy ul. Rogozińskiej w Wągrowcu. To propozycja dla osób, które poszukują komfortu, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz własnego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

  • Lokalizacja: Wągrowiec, ul. Rogozińska

  • Powierzchnia mieszkania: 83,5 m²

  • Rodzaj budynku: budynek 3-rodzinny

  • Działka: współużytkowanie działki o pow. 0,0712 ha

  • Cena: 399 000 zł

Budynek wzniesiono w technologii tradycyjnej (cegła – kanał – cegła) i dodatkowo ocieplono styropianem 10 cm, co gwarantuje solidną konstrukcję i dobrą izolację termiczną.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

  • Salon z aneksem kuchennym – 38 m², przestrzeń sprzyjająca spotkaniom i wspólnemu spędzaniu czasu

  • Sypialnia – 16 m², z pojemną szafą w zabudowie

  • Pokój – 8,9 m², idealny jako pokój dziecięcy, gabinet lub przestrzeń do pracy zdalnej

  • Łazienka – 10,8 m², z miejscem na wannę, prysznic oraz zestaw pralnia-suszarka

  • Spiżarnia – praktyczne miejsce na przechowywanie

WYPOSAŻENIE

W cenie mieszkania pozostają:

  • meble kuchenne wraz z piekarnikiem, płytą indukcyjną oraz zmywarką

  • szafa w zabudowie w sypialni

STANDARD I MEDIA

  • Okna PCV – komfort termiczny i akustyczny

  • Ogrzewanie gazowe – wspólny piec z możliwością rozdzielenia instalacji

  • Pełne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, światłowód