wyszukiwarka
 

v

 

Promocja
Lokalizacja Piła, Górne
Pow. całkowita [m2] 38.72 m²
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena 249000 PLN (6 430,79 PLN / m²)

Piła - Górne ul. Słowackiego

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 38,72m2 do własnej aranżacji 

Mieszkanie położone na II piętrze w wieżowcu. Balkon i piwnica

FUNKCJONALNY układ pomieszczeń. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe. BARDZO SŁONECZNE

OPIS POMIESZCZEŃ:

  • pokój o pow. 15m2
  • pokój o pow. 8m2
  • kuchnia o pow. 5m2
  • wc o pow. 1m2
  • łazienka o pow. 3m2
Czynsz do wspólnoty w wysokości ok 600zł na 1 osobę (z zaliczkami na c.o, wodę, wywóz śmieci itd.)

ŚWIETNA LOKALIZACJA
Nieruchomość świetnie zlokalizowana, w okolicy znajdują się markety i i inne punkty usługowe. Jest tez b.dobra komunikacja z resztą miasta. Wokół liczne miejsca postojowe.
 

Galeria zdjęć

Nieruchomość
Rodzaj mieszkania jednopoziomowe
Piwnica [m2] 2,2300
Stan prawny Odrębna własność lokalu
Mies. czynsz admin. 600
Okna PCV
Instalacje niewymienione
Balkon jest
Powierzchnia użytkowa [m2] 38,7200
Gaz jest
Woda ciepła - piecyk gazowy
Ogrzewanie C.O. miejskie
Winda tak
Pomieszczenia
Liczba pokoi 2
Powierzchnia pokoi 14,7; 8
Podłogi pokoi panele
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 5
Powierzchnia łazienki [m2] 3
Liczba WC 1
Powierzchnia WC 1
Dane kontaktowe do agenta
Imię i nazwisko Michał Paterski
Telefon 888 505 050
Telefon komórkowy 794 289 934
E-mail michal.paterski@furman24.pl
Nr licencji 15015
Oddział Nieruchomości Furman oddział Piła
Osoba odpowiedzialna
Nr licencji 354
Formularz kontaktowy